ارسال کلیه سفارشات داخل شهر اصفهان، رایگان است.

سبد خرید شما خالی می باشد.
واریاسیون نقره ای با چه رنگی ترکیب میشه؟

رنگ موهای زیبا معمولاً ترکیبی از چند رنگ مو و واریاسیون هستند. یکی از ترفند هایی که کمک می کند رنگ موی زیبایی داشته باشید، استفاده از واریاسیون و ترکیب کردن آن با رنگ مو است. واریاسیون نوعی رنگ موی قوی و خالص است که به همراه رنگساژ و یا رنگ موی اصلی که انتخاب می شود، بر روی موی دکلره شده استفاده می‌شود و می‌تواند تناژ رنگ های مورد نظر را تغییر داده و آن ها را زیباتر کند. واریاسیون ها معمولاً به صورت جداگانه استفاده نمی شوند و حتماً باید با رنگ مو ترکیب و مخلوط شوند تا بتوانید نتیجه دلخواه را به دست بیاورید. شاید دیده باشید که برخی افراد که موهایشان را رنگ می کنند اما رگه های نارنجی روی مو ها پیدا می شود. در صورتی که اگر از واریاسیون استفاده می کردند این رگه های نارنجی از بین می رفت و رنگ موی یک دستی داشتند. واریاسیون روی کاتالوگ رنگ با حرف E مشخص می شود و انواع مختلفی دارد. واریاسیون های سبز، قرمز، زرد، دودی و نقره ای، آبی و بنفش، شماره واریاسیون ها همگی روی کاتالوگ ها موجود هستند و هر یک باید با رنگ خاصی ترکیب شوند تا بتوانید از ویژگی آن ها استفاده کنید. به عنوان‌مثال واریاسیون زرد برای افزودن طلایی به رنگ مو استفاده می شود. اگر می‌خواهید بدانید واریاسیون نقره ای با چه رنگی ترکیب میشه و چه ویژگی دارد با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب از سایت فروشگاهی مانی نی، بیشتر در رابطه با این واریاسیون صحبت کنیم. به طور کلی واریاسیون نقره ای برای از بین بردن تن زرد در مو و همچنین براق شدن آن ها استفاده می شود.

انواع فرمول های ترکیب واریاسیون نقره ای

انواع فرمول های ترکیب واریاسیون نقره ای

واریاسیون نقره ای را می توان با رنگ موی دودی و زیتونی ترکیب کرد. این واریاسیون برای براق شدن مو نیز کاربرد دارد و تُن زرد رنگ ها را از بین می برد. استفاده از واریاسیون به تنهایی کار درستی نیست. چرا که واریاسیون یک رنگ قوی است و برای از بین بردن سایه های قرمز و زرد رنگ مو استفاده می شود. بهتر است افرادی که در زمینه ترکیب کردن رنگ موها با واریاسیون تجربه دارند این کار را برای شما انجام دهند. چرا که باید برای استفاده از واریاسیون به جای رنگ مو، پایه رنگ مو و همچنین سردی و گرمی آن را بشناسید. در غیر این صورت ممکن است رنگ های تیره تری را به دست آورید. جنس مو و ضخامت تار مو نیز باید هنگام استفاده از واریاسیون در نظر گرفته شود. به همین خاطر توصیه می کنیم که این کار را به افرادی که تجربه و مهارت کافی دارند بسپارید. چنانچه به هر دلیلی تصمیم گرفتید که خودتان اقدام به رنگ کردن مو کنید، برای ترکیب رنگ مو و واریاسیون به این قانون دقت کنید که عدد جهانی واریاسیون عدد ۱۲ است و اگر می خواهید آن را با رنگ مویی که شماره پایه آن شش است ترکیب کنید، باید ۶ را از ۱۲ کم کنید و به مقدار ۶ سانت از این واریاسیون برای ترکیب کردن با رنگ موی شماره ۶ استفاده کنید. فرمول ترکیبی رنگ موی نقره ای با توجه به رنگ پوست انتخاب می شود و می توان برای به دست آوردن رنگ موی نقره ای ترکیب های مختلفی را انجام داد. برخی از فرمول های ترکیب رنگ مو و واریاسیون نقره ای را در ادامه مشاهده می فرمایید. رنگ موی نقره ای یکی از جذاب ترین رنگ های کلاسیک است که جذابیت چهره را دو چندان می کند. افرادی که موهایشان به هردلیلی سفید شده می توانند با رنگ کردن موها و استفاده از رنگ های نقره ای و ترکیب آن ها با واریاسیون نقره ای به رنگ دلخواهشان برسند. این افراد دیگر نیاز ندارند موهایشان را دکلره کنند چرا که خود به خود سفید هستند. انواع فرمول های ترکیب واریاسیون نقره ای شامل موارد زیر می شود.

چند فرمول بی نظیر برای ترکیب رنگ مو با واریاسیون نقره ای

چند فرمول بی نظیر برای ترکیب رنگ مو با واریاسیون نقره ای

در ادامه این مطلب، به بررسی چند فرمول ترکیب رنگ مو با واریاسیون نقره ای می پردازیم. با ما همراه باشید.

رنگ موی نقره ای هایلایت اسموکی
بلوند نقره ای + واریاسیون ۲ سانت + روشن کننده به میزان ۲ سانت+ اکسیدان ۶ درصد +رنگ موی پایه ۹ +سوپر پلاتین دودی

رنگ مو دودی نقره ای روشن
رنگ موی ترکیبی دودی شماره ۱۰، ۸۰ میل+ رنگ موی دودی شماره ۹، ۵۰ میل +۵ سانت واریاسیون نقره ای+ دو سانت واریاسیون دودی+ اکسیدان یک +پایه دکلره شماره ۱۰

رنگ مو نقره ای یخی
رنگ بلوند نقره ای 9c به میزان ۱۰ سانت+ واریاسیون نقره‌ای شماره ۲۲ به اندازه ۳ سانت+ واریاسیون خاکستری به اندازه ۳ سانت+ اکسیدان شماره ۱، 30 سی سی
در فروشگاه اینترنتی مانی نی تلاش شده است که اطلاعات کافی در مورد انواع رنگ مو، ترکیبات خاص رنگ موها و ایجاد تناژ مختلف رنگ مو، در اختیار مشتریان عزیز قرار داده شود. در سایت مانی نی تنوع بالایی از رنگ موی با کیفیت با بهترین قیمت، موجود می باشد.

نوشتن دیدگاه