سبد خرید شما خالی می باشد.

بی بی لینو

ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 1 (28 عددی) Baby Lino 275,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 3 (56 عددی) Baby Lino 758,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 6 (40 عددی) Baby Lino 758,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 7 چسبی (38 عددی) Baby Lino 830,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 4 شورتی (50 عددی) Baby Lino 830,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 5 شورتی (46 عددی) Baby Lino 830,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 6 شورتی (42 عددی) Baby Lino 830,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بی بی لینو سایز 7 شورتی (38 عددی) Baby Lino 890,000 تومان موجود نمی باشد

پوشک بی بی لینو یکی از محصولات تولید کننده پوشک یونانی است که دارای بیش از سی سال سابقه فعالیت در زمینه تولید پوشک است. محصولات تولیدی این برند از مجموعه پوشک های ضد حساسیت معروف جهان است که موفق به دریافت گواهینامه استاندارد از انجمن پوست اروپا نیز شده است. از ویژگی های متمایز محصولات تولیدی برند بیبی لینو می توان به تناسب پوشک با آناتومی بدن کودک، نرم بودن و خاصیت ارتجاعی پوشک اشاره کرد.

قیمت پوشک بیبی لینو

پوشک بیبی لینو متناسب با فرم بدن نوزاد طراحی شده است و از لطافت و نرمی بالایی برخوردار است. نوار های ارتجاعی که در قسمت های کناری محصول تعبیه شده اند از نشت رطوبت به بیرون از پوشک جلوگیری می کند. بر خلاف سایر پوشک ها این محصولات نازک می باشند و از حجم کمی برخوردار هستند. در تولید این پوشک ها عصاره بابونه به کار گرفته شده است که به پوشک ها خاصیت ضد عفونی کنندگی می بخشد. علاوه بر این وجود عصاره بابونه در پوشک ها از ایجاد التهابات پوستی و قرمز شدن پوست کودک جلوگیری می کند. علاوه بر این با توجه به این که پوشک ها به صورت چسبی بسته می شوند از چسب های با کیفیتی نیز برای این عمل استفاده شده است.

خرید اینترنتی بیبی لینو

خرید اینترنتی بیبی لینو

برای خرید اینترنتی بیبی لینو شما می توانید از طریق سایت نی نی مارکت اقدام کنید. محصولات پوشک این برند با قیمتی مناسب ارائه می شوند. میزان جذب این پوشک نسبت به رقبا تقریبا هشت برابر است که همین امر موجب شده است محصولی بی رقیب در این زمینه باشد. طراحی محصول به گونه ای است که هوا میان پوشک و پای بچه به خوبی جریان پیدا کند و همین عامل از سوختگی بدن کودک جلوگیری می کند. از ویژگی هایی که موجب تمایز این محصول از سایر برند ها شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی نرم و نازک
  • عصاره گیاه بابونه
  • خاصیت ضد عفونی
  • جذب رطوبت فوق العاده
  • چسب های انعطاف پذیر
  • طراحی متناسب با آناتومی بدن کودک

شما می توانید برای خرید این محصولات از همین صفحه از سایت اقدام کنید و این محصول را با سایر محصولات مقایسه کنید. در صورتی که برای خرید محصول نیاز به دریافت مشاوره دارید می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را دریافت کنید.