سبد خرید شما خالی می باشد.

بارلی

ناموجود
پوشک بارلی سایز 2 بسته 72 عددی Barlie تماس بگیرید موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بارلی سایز 3 بسته 64 عددی Barlie تماس بگیرید موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بارلی سایز 4 بسته 56 عددی Barlie تماس بگیرید موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بارلی سایز 2 بسته 15 عددی Barlie تماس بگیرید موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بارلی سایز 3 بسته 13 عددی Barlie تماس بگیرید موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بارلی سایز 4 بسته 11 عددی Barlie تماس بگیرید موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک بارلی سایز 5 بسته 44+4 عددی barlie تماس بگیرید موجود نمی باشد

پوشک بارلی جزء برند های با کیفیت در زمینه تولید پوشک نزد کارشناسان و همچنین بسیاری مادران و پدران می باشد. این برند در تولید محصولات خود از بهترین مواد اولیه استفاده می کند که این کار سبب می شود که فرزندان شما دچار حساسیت های پوستی نشوند.

قیمت پوشک بارلی

قیمت پوشک بارلی با توجه به متنوع بودن سایز و همچنین تعداد پوشک در محصولات متفاوت می باشد که شما می توانید با مراجعه به سایت مانی نی قیمت محصولات این برند و سایر برند ها را مشاهده و خریداری فرمایید. پوشک barlie نه تنها دارای محصولات با کیفیت می باشد بلکه نسبت به سایر برند های ایرانی و خارجی دارای قیمت مناسب تری می باشد. اگر بخواهیم به یکی از ویژگی های محصولات این برند بپردازیم می توانیم به تولید محصولات با کیفیت که باعث می شود کودک شما احساس راحتی و آرامش کند اشاره کنیم زیرا محصولات این شرکت جاذب می باشد به این معنا که با جذب کردن رطوبت بسیار بالا سبب می شود کودک شما احساس سبک شدن کند. طراحی های این برند بسیار هوشمندانه می باشد زیرا به گونه ای می باشد که هوا به راحتی داخل پوشک عبور می کند و پوست فرزند شما با تنفس مناسب از هرگونه اذیت شدن در امان باشد. یکی دیگر از خصوصیت های این پوشک ها بسته شدن آن ها به صورت چسبی می باشد که باعث می شود کودک شما پاهایش را به راحتی تکان دهد و احساس راحتی کند.

قیمت پوشک بارلی

خرید اینترنتی پوشک بارلی

پوشک بارلی با توجه به رضایت مشتریان و همچنین کارشناسان در این زمینه، برای دسترسی راحت شما نمایندگانی را برای فروش محصولات خود انتخاب کرده است که یکی از این نمایندگان فروشگاه مانی نی می باشد. در این سایت امکاناتی قرار داده شده که با کلیک کردن بر روی محصول می توانید از تمام ویژگی های آن مطلع شوید و آن را با سایز های دیگر این برند و حتی سایر شرکت ها مقایسه کنید. فروشگاه مانی نی با توجه به داشتن چندین سال سابقه در زمینه پوشک و همچنین برخورداری از کارشناسان متخصص در این زمینه تمام سعی خود را انجام داده تا با توجه به شرایط اقتصادی کشور اولا محصولاتی را ارائه کند که دارای کیفیت بالا بوده و ثانیا قیمت های آن نسبت به سایر فروشگاه ها ارزان تر باشد. شما عزیزان می توانید خرید اینترنتی پوشک بارلی را به راحتی از این سایت انجام دهید و در اسرع وقت آن را درب منزل تحویل گیرید.