سبد خرید شما خالی می باشد.

کانفی

ناموجود
پوشک کانفی شورتی سایز 6 بسته 20 عددی CONFY 240,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی شورتی سایز 5 بسته 24 عددی CONFY 240,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی شورتی سایز 4 بسته 30 عددی CONFY 240,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 6 بسته 24 عددی CONFY 270,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 5 بسته 28 عددی CONFY 270,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 4 بسته 34 عددی CONFY 270,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 3 بسته 38 عددی CONFY 270,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 5 بسته 34 عددی CONFY 158,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 4 بسته 40 عددی CONFY 158,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 3 بسته 46 عددی CONFY 158,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 2 بسته 52 عددی CONFY 110,000 تومان موجود نمی باشد
ناموجود
پوشک کانفی سایز 1 بسته 42 عددی CONFY 110,000 تومان موجود نمی باشد

پوشک کانفی یکی از برند های می باشد که اگر چه در ترکیه تولید می شود ولی نزد بسیاری از کشورها از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد و در ایران هم جز برند های پر فروش می باشد. اگر بخواهیم به یکی از ویژگی های این محصول اشاره کنیم چسبی بودن پوشک ها می باشد که موجب می شود کودک شما به راحتی پاهای خود را تکان دهد و احساس آرامش داشته باشد.

قیمت پوشک کانفی

از آنجایی که پوشک های کانفی دارای تنوع بالایی در محصولات خود می باشد، می توانید قیمت پوشک کانفی را از طریق سایت مانی نی مشاهده فرمایید. یکی از ویژگی های این برند داشتن لایه فوق جاذب می باشد که موجب می شود رطوبت در پوشک نماند و پوست کودک شما دچار حساسیت نشود. در محصولات confy از لوسین استفاده شده است که باعث جلوگیری از حساسیت و همچنین التهاب های پوستی فرزند شما می شود. پوشک های کانفی با دستگاه های کاملا اتوماتیک و همچنین کاملا بهداشتی و زیر نظر کارشناسان مجرب تولید و عرضه می شود. این محصولات دارای طراحی های زیبا بوده و مانع نشت مایع به بیرون پوشک می باشد. پوشک های کانفی علاوه بر داشتن کیفیت بالا نسبت به سایر برند های خارجی و داخلی، دارای قیمت مناسب نیز می باشد.

 قیمت پوشک کانفی

خرید عمده پوشک کانفی

با توجه به اینکه سلامتی کودکان از اهمیت بالایی برخوردار است و شما برای اینکه فرزند خود اذیت نشود باید چندین بار آن را در شبانه روز تعویض کنید، فروشگاه اینترنتی مانی نی علاوه بر خرید تکی محصولات خود امکان خرید عمده پوشک کانفی را فراهم کرده است که محصولات این شرکت را با قیمت مناسب تر تهیه کنید. یکی از هدف های این شرکت تولید محصولات با کیفیتی بوده که با پوست همه کودکان سازگاری داشته باشد و ایجاد حساسیت نکند و تا امروز با رضایت مشتریان توانسته به این هدف خود دست پیدا کند. با توجه به اینکه کشور تولید کننده ترکیه می باشد نمایندگانی در ایران قرار داده شده اند که مشتریان بتوانند به راحتی به این محصولات دسترسی داشته باشند. فروشگاه مانی نی یکی از این فروشندگان معتبر این شرکت در ایران می باشد. لطفا به این نکته توجه فرمایید که محصولات برند کانفی در کشورهای دیگر به صورت غیر قانونی تولید شده و به صورت قاچاق به ایران وارد می شود پس لطفا خرید خود را از نمایندگان معتبر انجام دهید. برای خرید کافیست روی محصول مد نظر کلیک کرده و آن را در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید.