سبد خرید شما خالی می باشد.

برندها

فروشگاه اینترنتی مانی نی، یک فروشگاه اینترنتی محصولات مادر و کودک است که با نگاهی مادرانه و با در نظر گرفتن نیازهای مادر باردار از اولین ماه های بارداری تا پس از زایمان و در زمان پرورش فرزندش، همراه و هم گام با او به برطرف کردن نیازهای مادر و فرزندش می پردازد. در این راستا " ما نی نی "، یک سبد محصولی گسترده برای مادران و کودکان دلبندشان در نظر گرفته است. این سبد شامل این موارد است: محصولات بهداشتی نوزاد (تمامی وسایل مورد نیاز برای تعویض کودک، محصولات مربوط به شستشو در حمام، وسایل بهداشت پوست-مو، دهان-دندان و البسه)، انواع محصولات مراقبتی نوزاد، و مایحتاج مادر.

برندهای لوازم بهداشتی نوزاد

فروشگاه اینترنتی مانی نی کوشیده و می کوشد تا در کوتاهترین زمان ممکن و با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی ممتاز،کالاهای مورد نیاز و وسایل بهداشتی نوزاد و کودکان عزیز را فراهم کند. بر این اساس کوشیدیم تا همۀ اقلام مورد نیاز نوزادان و کودکان را شناسایی و طبقه بندی کرده و معتبرترین برندهای موجود اعم از برند موستلا، برند اونت، برند وی، برند مولفیکس، برند فیروز و ... را در اسرع وقت در دسترس والدین محترم و بویژه مادران قرار دهیم.

 محصولات بهداشتی نوزاد

افق ما در فروشگاه اینترنتی مانی نی، ایجاد یک فروشگاه اینترنتی تخصصی کودک و ایجاد فضایی برای تعامل هر چه بهتر میان مشتری و فروشگاه می باشد. لذا در این راستا بررسی های دقیق و مستمری جهت آگاهی هر چه بیشتر از نیازهای مشتری صورت می گیرد. امید است که بتوانیم در این مسیر گامهای بزرگ و استواری را با کمک و حمایت مشتریان عزیز و وفادار خود برداریم.